4,928 Görüntülenme
Nuh Tepesi Yerli Film İzle
7,2 IMDB Puanı

Nuh Tepesi Yerli Film İzle

(Nuh Tepesi)
Kategori

Nuh Tepesi Filminin KonusuNuh Tepesi izle, Nuh Tepesi yerli film izle, Nuh Tepesi filmini izle, Nuh Tepesi HD izle donmadan.
Ali Atay ve Haluk Bilginer'in başrolünde bulunduğu filmin konusu dikkat çekmektedir. Nuh Tepesi filminde babasının isteğini yerine getirmek isteyen bir adamın birçok sorunu vardır. Bu sorunların başında ise hamile karısının kendisinden ayrılmak istemesi de bulunur. Hem babasının isteğini yerine getirmek, hem de karısı ile arasını düzeltmek ister. Ömer, orta yaş krizi ile mücadele etmektedir. Babasının isteği üzerine onunla birlikte İstanbul'dan memleketleri Bursa'ya gidecektir. Ömer'in babasının isteği ise öldükten sonra Bursa'daki köyün tepesinde bulunan ağacın altına gömülmektir. Bu isteği ise köy halkı ve muhtarı kabul etmeyecektir. Bu ağacın Nuh Peygamber tarafından dikildiğini öne sürerler. Ömer ve babası, arazinin kendilerine ait olduğunu kanıtlayabilmek adına uğraşacaktır. Bürokrasi engeli sebebi ile onları sıkı bir mücadele bekleyecektir.
Nuh Tepesi filmini Filmizleyelim.net adresimizden donmadan izleyebilirsiniz. Yerli film izle seçenekleri sitemizde mevcuttur.