Sitemizde Bulunamayan Yerli ve Yabancı Filmleri filmizleyelim11@gmail.com Adresimize mail atarak İstekte bulunabilirsiniz.
John Wick 3 Bodyguard

12 Görüntülenme
Judas and the Black Messiah Türkçe izle
7.6 IMDB Puanı

Judas and the Black Messiah Türkçe izle

(Judas and the Black Messiah)
  • Yapım Yılı
Kategori
Yönetmen
Senaryo Will Berson (story by), Shaka King (story by), Kenneth Lucas (story by), Keith Lucas (story by), Will Berson (screenplay by), Shaka King (screenplay by)
Judas and the Black Messiah izle, Judas and the Black Messiah türkçe dublaj izle, Judas and the Black Messiah altyazılı izle, Judas and the Black Messiah 2021 izle, Judas and the Black Messiah, Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton'un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton adında aktivist olan bir genç, siyah topluluğunun özgürlüğünü kazanması ve siyahların katledilmesine son vermek için savaşan Black Panther Party başkanlarından biri olur. Başkan Fred, bir nesle ayaklanmaları ve basıların karşısında olması için ilham kaynağı olur. Bu sırada hapis cezasına çarptırılan William O'Neal ’a FBI bir anlaşma teklif eder. FBI, William ’ın Fred ’in partisini sızıp içeriden bilgi vermesi karşılığında ona özgürlük vaat eder. Anlaşmayı kabul eden William, yavaş yavaş Fred Hampton ’un sonunu hazırlar.